ILUMINACI - MASONERIA - ROK 2019

Spotkanie Bilderberg w 2012

Grupa Bilderberg 2012 tajnego rządu światowego. W dniach od 31 maja do 3 czerwca 2012 w mieście Chantilly w amerykańskim stanie Wirginia odbyło się kolejna spotkanie Grupy Bilderberg, na którym zaproszony był nasz minister finansów Rostowski. Jak zwykle, tak i tym razem 58 już spotkanie Grupy Bilderberg jest niejawnym spotkaniem przywódców politycznych i gospodarczych, prawie wyłącznie z Ameryki Północnej i Europy Zachodniej, często z udziałem głów państw, w tym głów koronowanych. Od wielu lat podczas spotkań Grupy Bilderberg zapada wiele kluczowych dla całego świata decyzji, ustala się kolejność i tematykę światowych porozumień gospodarczych, decyduje o powoływaniu prezydentów i przywódców rządów i finansowych instytucji. Tegoroczna Konferencja odbyła się zresztą w tym samym miejscu w Chantilly, gdzie miała miejsce Konferencja z 2008 roku, na którym ustalono wygrana Baraka Obamy na prezydenta USA. To dość zaskakujący wybór, albowiem zasadniczo każdego roku spotkanie odbywa się gdzie indziej, a w Chantilly spotkanie było już 4 lata temu. Interpretuje się to jako chęć umożliwienia dyskretnego dołączenia do spotkania amerykańskim politykom - Chantilly jest położone w pobliżu Waszyngtonu.Pikanterii sprawie dodaje fakt, że w myśl obowiązującego w USA prawa żaden czynny polityk amerykański NIE MA PRAWA brać udziału w tego typu spotkaniu, tyle, że rzeczywistość pokazuje coś innego.

BILDERBERG 2012

bilderberg 2012

{Mosmodule module=linki2}

Grupa Bilderberg chociaż jak co roku ma tzw. regularnych uczestników: David Rockefeller, Henry Kissinger, Robert Rubin, Vernon Jordan, Richard Holbrooke, Etienne d'Avignon itd. - to nie ma biur, adresu ani centrali. Przyznają się jedynie do istnienia w grupie, i tyle. Uczestnikami spotkania Grupy Bilderberg mogą być tylko zaproszeni goście, zebrania są zamknięte, ustalenia są tajne, ale ich decyzje mają dalekosiężne implikacje w świecie gospodarki i finansów. Ale tego, o czym rozmawiają, ani co postanawiają, nadal nigdy się nie upubliczniają, wiemy tylko z przecieków od zapraszanych gości. Spotkania Bilderbergów odbywają się co rok w różnych miastach na całym świecie. Nigdy nie są relacjonowane przez prasę, zaś zainteresowanie nimi zawdzięczamy takim postaciom jak Jim Mars czy Alex Jones, którzy od 5 - 6 lat nagłaśniają temat i propagują świadomość istnienia tego konwentu przynajmniej w mediach alternatywnych.

{Mosmodule module=REKLAMA2}

Jak mówią źródła wewnętrzne, Grupa Bilderberg na tym spotkaniu planuje nadać ostateczny kształt koncepcji światowego podatku węglowego, pod pozorem zagrożenia, jakie niesie za sobą emisja co2 dla gatunków zagrożonych. Wszystko pod szyldem walki światowej z ociepleniem klimatu. Źródło informacyjne Alexa Jonesa z kręgów Bilderberg ujawniło, że ci utajnieni kabaliści nadal planują użycie Banku Światowego w roli agencji pobierania podatku od emisji co2. Jednym z uczestników tegorocznej pogawędki w Chantilly, Virginia, jest szef Banku Światowego, Robert Zoellick, który znajduje się na oficjalnej liście. Uczestnikami obecnego spotkania Bilderberg jest wielu przedstawicieli ruchu na rzecz ochrony środowiska po to, aby przepchnąć ten plan, w tym Fred Krupp, przewodniczący Environmental Defense Fund, czegoś, co generuje dochody w imię walki ze zmianami klimatycznymi i jest ściśle powiązane z niektórymi największymi korporacjami na planecie, jak McDonald's i FedEx. Tym działaniom wtórują raporty ONZ wzywające do podobnych zmian, opracowania, jakie jak mantra powszechnie obciążają winą za zmiany klimatyczne aktywność ludzką i które zostały rozpropagowane w celu centralizacji władzy, szczególnie z użyciem pretekstu zagrożonych gatunków oraz przeludnienia planety. Atak z zastosowaniem podatku węglowego na skalę światową jest już w fazie realizacji w wielu krajach, np. w Australii, biznes może zostać skazany na grzywnę do 1,1 mln $ za samą krytykę podatku węglowego, co ma stać się obowiązującym prawem z dniem 1 lipca b.r. W międzyczasie podatek węglowy wprowadzony w Europie na początku roku nakłada na linie lotnicze opłaty za emisje od wszystkich przelotów nad kontynentem, koszty które ostatecznie i tak spadną na konsumentów tych usług. Bilderberg zawzięcie forsują uchwalenie przez Narody Zjednoczone Traktatu w sprawie mórz, jaki oddałby kontrolę nad wszystkimi oceanami w ręce światowego organu i zmuszałby statki do wnoszenia opłat taryfowych wprost do kasy ONZ. Prawdziwym motywem, jaki znajduje się za propagowaniem ideologii społeczeństwa epoki post-industrialnej, a jaki bezwzględnie forsują Bilderberg, jest ograniczanie ludzkiej swobody przemieszczania się, co ostatnio wyszło na jaw podczas konferencji w Londynie pod nazwą "Planet Under Pressure", gdzie krzykacze w sprawie zmian klimatu zaprezentowali swój wzorzec osiedli ludzkich, a więc zagęszczenie miast po to, aby reszta planety mogła być podporządkowana matce naturze. Proces ten już ma miejsce w Kalifornii, gdzie obowiązują prawa w sprawie minimalizowania używania samochodu i emisji dwutlenku węgla, a które w efekcie doprowadziły do polityki, jaka nakazuje budowę 30 domów na jednym akrze ziemi. Ludzka aktywność będzie ściśle kontrolowana przez dyktaturę technokratyczną w imię ocalenia planety, np. zakazane będzie używanie samochodów do prywatnego użytku i będą one dostępne tylko członkom elity.

Fakt braku pełnych informacji o spotkaniach Bilderbergów staje się całkowicie zrozumiały po wysłuchaniu dziękczynnej wypowiedzi Davida Rockefellera z 1991 roku ( na spotkaniu Bilderberg), kiedy to powiedział:

{Mosmodule module=linki}

" Jesteśmy wdzięczni Washington Post, The New York Times, Time Magazine i innym wspaniałym wydawnictwom, których dyrektorzy brali udział w naszych spotkaniach szanując swoje zobowiązanie dyskrecji przez prawie 40 lat.  Byłoby dla nas praktycznie nieosiągalnym rozwinięcie naszego planu dla całego świata, gdybyśmy byli wyeksponowani publicznie na światło dzienne w ciągu minionych lat"

Ważne jest ujawnianie na bieżąco wszystkiego co się o nich wie. Informacja o Bilderberg musi docierać do masowego odbiorcy, a ci którzy jej dociekają i ją ujawniają nie mogą być zastraszani. Lista uczestników spotkania Grupy Bilderberg 2012 w Chantilly, Virginia, USA, 31 Maj-3 Czerwiec 2012 - mamy reprezentanta z Polski !!

{Mosmodule module=REKLAMA}

 

FRA Castries, Henri de Chairman and CEO, AXA Group
DEU Ackermann, Josef Chairman of the Management Board and the Group Executive Committee, Deutsche Bank AG
GBR Agius, Marcus Chairman, Barclays plc
USA Ajami, Fouad Senior Fellow, The Hoover Institution, Stanford University
USA Alexander, Keith B. Commander, US Cyber Command; Director, National Security Agency
INT Almunia, Joaquín Vice-President ? Commissioner for Competition, European Commission
USA Altman, Roger C. Chairman, Evercore Partners
PRT Amado, Luís Chairman, Banco Internacional do Funchal (BANIF)
NOR Andresen, Johan H. Owner and CEO, FERD
FIN Apunen, Matti Director, Finnish Business and Policy Forum EVA
TUR Babacan, Ali Deputy Prime Minister for Economic and Financial Affairs
PRT Balsem?o, Francisco Pinto President and CEO, Impresa; Former Prime Minister
FRA Baverez, Nicolas Partner, Gibson, Dunn & Crutcher LLP
FRA Béchu, Christophe Senator, and Chairman, General Council of Maine-et-Loire
BEL Belgium, H.R.H. Prince Philippe of
TUR Berbero?lu, Enis Editor-in-Chief, Hürriyet Newspaper
ITA Bernab?, Franco Chairman and CEO, Telecom Italia
GBR Boles, Nick Member of Parliament
SWE Bonnier, Jonas President and CEO, Bonnier AB
NOR Brandtz?g, Svein Richard President and CEO, Norsk Hydro ASA
AUT Bronner, Oscar Publisher, Der Standard Medienwelt
SWE Carlsson, Gunilla Minister for International Development Cooperation
CAN Carney, Mark J. Governor, Bank of Canada
ESP Cebrián, Juan Luis CEO, PRISA; Chairman, El País
AUT Cernko, Willibald CEO, UniCredit Bank Austria AG
FRA Chalendar, Pierre André de Chairman and CEO, Saint-Gobain
DNK Christiansen, Jeppe CEO, Maj Invest
RUS Chubais, Anatoly B. CEO, OJSC RUSNANO
CAN Clark, W. Edmund Group President and CEO, TD Bank Group
GBR Clarke, Kenneth Member of Parliament, Lord Chancellor and Secretary of Justice
USA Collins, Timothy C. CEO and Senior Managing Director, Ripplewood Holdings, LLC
ITA Conti, Fulvio CEO and General Manager, Enel S.p.A.
USA Daniels, Jr., Mitchell E. Governor of Indiana
USA DeMuth, Christopher Distinguished Fellow, Hudson Institute
USA Donilon, Thomas E. National Security Advisor, The White House
GBR Dudley, Robert Group Chief Executive, BP plc
ITA Elkann, John Chairman, Fiat S.p.A.
DEU Enders, Thomas CEO, Airbus
USA Evans, J. Michael Vice Chairman, Global Head of Growth Markets, Goldman Sachs & Co.
AUT Faymann, Werner Federal Chancellor
DNK Federspiel, Ulrik Executive Vice President, Haldor Tops?e A/S
USA Ferguson, Niall Laurence A. Tisch Professor of History, Harvard University
GBR Flint, Douglas J. Group Chairman, HSBC Holdings plc
CHN Fu, Ying Vice Minister of Foreign Affairs
IRL Gallagher, Paul Former Attorney General; Senior Counsel
USA Gephardt, Richard A. President and CEO, Gephardt Group
GRC Giannitsis, Anastasios Former Minister of Interior; Professor of Development and International Economics, University of Athens
USA Goolsbee, Austan D. Professor of Economics, University of Chicago Booth School of Business
USA Graham, Donald E. Chairman and CEO, The Washington Post Company
ITA Gruber, Lilli Journalist ? Anchorwoman, La 7 TV
INT Gucht, Karel de Commissioner for Trade, European Commission
NLD Halberstadt, Victor Professor of Economics, Leiden University; Former Honorary Secretary  General of Bilderberg Meetings
USA Harris, Britt CIO, Teacher Retirement System of Texas
USA Hoffman, Reid Co-founder and Executive Chairman, LinkedIn
CHN Huang, Yiping Professor of Economics, China Center for Economic Research, Peking University
USA Huntsman, Jr., Jon M. Chairman, Huntsman Cancer Foundation
DEU Ischinger, Wolfgang Chairman, Munich Security Conference; Global Head Government Relations, Allianz SE
RUS Ivanov, Igor S. Associate member, Russian Academy of Science; President, Russian International Affairs Council
FRA Izraelewicz, Erik CEO, Le Monde
USA Jacobs, Kenneth M. Chairman and CEO, Lazard
USA Johnson, James A. Vice Chairman, Perseus, LLC
USA Jordan, Jr., Vernon E. Senior Managing Director, Lazard
USA Karp, Alexander CEO, Palantir Technologies
USA Karsner, Alexander Executive Chairman, Manifest Energy, Inc
FRA Karvar, Anousheh Inspector, Inter-ministerial Audit and Evaluation Office for Social, Health, Employment and Labor Policies
RUS Kasparov, Garry Chairman, United Civil Front (of Russia)
GBR Kerr, John Independent Member, House of Lords
USA Kerry, John Senator for Massachusetts
TUR Keyman, E. Fuat Director, Istanbul Policy Center and Professor of International Relations, Sabanci University
USA Kissinger, Henry A. Chairman, Kissinger Associates, Inc.
USA Kleinfeld, Klaus Chairman and CEO, Alcoa
TUR Koç, Mustafa Chairman, Koç Holding A.Ş.
DEU Koch, Roland CEO, Bilfinger Berger SE
INT Kodmani, Bassma Member of the Executive Bureau and Head of Foreign Affairs, Syrian National Council
USA Kravis, Henry R. Co-Chairman and Co-CEO, Kohlberg Kravis Roberts & Co.
USA Kravis, Marie-Josée Senior Fellow, Hudson Institute
INT Kroes, Neelie Vice President, European Commission; Commissioner for Digital Agenda
USA Krupp, Fred President, Environmental Defense Fund
INT Lamy, Pascal Director-General, World Trade Organization
ITA Letta, Enrico Deputy Leader, Democratic Party (PD)
ISR Levite, Ariel E. Nonresident Senior Associate, Carnegie Endowment for International Peace
USA Li, Cheng Director of Research and Senior Fellow, John L. Thornton China Center, Brookings Institution
USA Lipsky, John Distinguished Visiting Scholar, Johns Hopkins University
USA Liveris, Andrew N. President, Chairman and CEO, The Dow Chemical Company
DEU Löscher, Peter President and CEO, Siemens AG
USA Lynn, William J. Chairman and CEO, DRS Technologies, Inc.
GBR Mandelson, Peter Member, House of Lords; Chairman, Global Counsel
USA Mathews, Jessica T. President, Carnegie Endowment for International Peace
DEN Mchangama, Jacob Director of Legal Affairs, Center for Political Studies (CEPOS)
CAN McKenna, Frank Deputy Chair, TD Bank Group
USA Mehlman, Kenneth B. Partner, Kohlberg Kravis Roberts & Co.
GBR Micklethwait, John Editor-in-Chief, The Economist
FRA Montbrial, Thierry de President, French Institute for International Relations
PRT Moreira da Silva, Jorge First Vice-President, Partido Social Democrata (PSD)
USA Mundie, Craig J. Chief Research and Strategy Officer, Microsoft Corporation
DEU Nass, Matthias Chief International Correspondent, Die Zeit
NLD Netherlands, H.M. the Queen of the
ESP Nin Génova, Juan María Deputy Chairman and CEO, Caixabank
IRL Noonan, Michael Minister for Finance
USA Noonan, Peggy Author, Columnist, The Wall Street Journal
FIN Ollila, Jorma Chairman, Royal Dutch Shell, plc
USA Orszag, Peter R. Vice Chairman, Citigroup
GRC Papalexopoulos, Dimitri Managing Director, Titan Cement Co.
NLD Pechtold, Alexander Parliamentary Leader, Democrats ?66 (D66)
USA Perle, Richard N. Resident Fellow, American Enterprise Institute
NLD Polman, Paul CEO, Unilever PLC
CAN Prichard, J. Robert S. Chair, Torys LLP
ISR Rabinovich, Itamar Global Distinguished Professor, New York University
GBR Rachman, Gideon Chief Foreign Affairs Commentator, The Financial Times
USA Rattner, Steven Chairman, Willett Advisors LLC
CAN Redford, Alison M. Premier of Alberta
CAN Reisman, Heather M. CEO, Indigo Books & Music Inc.
DEU Reitzle, Wolfgang CEO & President, Linde AG
USA Rogoff, Kenneth S. Professor of Economics, Harvard University
USA Rose, Charlie Executive Editor and Anchor, Charlie Rose
USA Ross, Dennis B. Counselor, Washington Institute for Near East Policy
POL Rostowski, Jacek Minister of Finance
USA Rubin, Robert E. Co-Chair, Council on Foreign Relations; Former Secretary of the Treasury
NLD Rutte, Mark Prime Minister
ESP Sáenz de Santamaría Antón, Soraya Vice President and Minister for the Presidency
NLD Scheffer, Paul Professor of European Studies, Tilburg University
USA Schmidt, Eric E. Executive Chairman, Google Inc.
AUT Scholten, Rudolf Member of the Board of Executive Directors, Oesterreichische Kontrollbank AG
FRA Senard, Jean-Dominique CEO, Michelin Group
USA Shambaugh, David Director, China Policy Program, George Washington University
INT Sheeran, Josette Vice Chairman, World Economic Forum
FIN Siilasmaa, Risto Chairman of the Board of Directors, Nokia Corporation
USA Speyer, Jerry I. Chairman and Co-CEO, Tishman Speyer
CHE Supino, Pietro Chairman and Publisher, Tamedia AG
IRL Sutherland, Peter D. Chairman, Goldman Sachs International
USA Thiel, Peter A. President, Clarium Capital / Thiel Capital
TUR Timuray, Serpil CEO, Vodafone Turkey
DEU Trittin, Jürgen Parliamentary Leader, Alliance 90/The Greens
GRC Tsoukalis, Loukas President, Hellenic Foundation for European and Foreign Policy
FIN Urpilainen, Jutta Minister of Finance
CHE Vasella, Daniel L. Chairman, Novartis AG
INT Vimont, Pierre Executive Secretary General, European External Action Service
GBR Voser, Peter CEO, Royal Dutch Shell plc
SWE Wallenberg, Jacob Chairman, Investor AB
USA Warsh, Kevin Distinguished Visiting Fellow, The Hoover Institution, Stanford University
GBR Wolf, Martin H. Chief Economics Commentator, The Financial Times
USA Wolfensohn, James D. Chairman and CEO, Wolfensohn and Company
CAN Wright, Nigel S. Chief of Staff, Office of the Prime Minister
USA Yergin, Daniel Chairman, IHS Cambridge Energy Research Associates
INT Zoellick, Robert B. President, The World Bank Group
Rapporteurs
GBR Bredow, Vendeline von Business Correspondent, The Economist
GBR Wooldridge, Adrian D. Foreign Correspondent, The Economist